Reklama W Autobusach Komunikacji Miejskiej

Reklama W Autobusach Komunikacji Miejskiej

Globalny zestaw teleskopów ujawnia szczegóły dotyczące skali horyzontu zdarzeń w Sgr A. Tymczasem według kierownik Działu Promocji MPK Łódź Agnieszki Hamankiewicz reklamy na tramwajach i autobusach stanowią dwie trzecie wszystkich dochodów spółki z reklamy (pozostała część to wpływy z reklamy wewnętrznej, w wiatach oraz w niewielkim stopniu na międzytorzu i na budynkach).

 

Faktury będą wystawiane za okresy miesięczne z dołu za każdy miesiąc eksploatacji do momentu likwidacji reklamy. Reklama w formie plakatów formatu A3 umieszczonych w estetycznych gablotach montowanych na szybach pojazdów komunikacji miejskiej, podmiejskiej i międzymiastowej.

 

Reklama na uczelniach komunikacji jest praktycznie niezawodna, ponieważ współdzielona baza danych jest kryptograficznie zabezpieczona przed próbami manipulacji, edycji lub usuwania danych. Poza tym reklamy są wyświetlane naprzemiennie z informacjami z życia miasta, więc pasażerowie przyglądają im się z ciekawością.

 

Aż forty six % podróżujących środkami komunikacji miejskiej zwraca uwagę na umieszczone wewnątrz pojazdu reklamy. W przypadku nieusunięcia reklamy w terminie ustalonym w umowie, uznaje się umowę za automatycznie przedłużoną. W ofercie posiadamy 25 monitorów LIQUID CRYSTAL DISPLAY zainstalowanych w autobusach komunikacji miejskiej MZK Starogard Gdański.

 

Nasze powierzchnie reklamowe znajdują się w tramwajach w Małopolsce (reklama w MPK Kraków, MPK Tarnów i MPK Nowy Sącz), województwie śląskim (reklama w MPK Częstochowa i MPK Katowice), dolnośląskim (reklama w MPK Wrocław), łódzkim (reklama w MPK Łódź), kujawsko-pomorskim (reklama w MZK Toruń), wielkopolskim (reklama w MPK Poznań), lubuskim (reklama w MZK Gorzów), oraz podkarpackim (reklama w MPK Rzeszów).

 

Specjalizujemy się w reklamie wykorzystującej wewnętrzną przestrzeń pojazdów komunikacji na terenie naszego kraju. Teoretycznie są to rzeczy dość oczywiste ale jeśli mają być to apartamenty (czyli ekskluzywne mieszkania zwyczajowo powyżej 50 mkw.), to jak dla mnie reklama autobusowa nie jest dobrym nośnikiem.

 

Postawienie na reklamę przy użyciu ekranów LCD umożliwia przedstawienie swojej reklamy niezmiernie szerokiemu gronu odbiorców. Reklama jest zauważana nie tylko przez pasażerów, ale i przez przechodniów, oraz mieszkańców Lęborka, Nowej Wsi Lęborskiej, Mostów, Lubowidza, Kębłowa, Czarnówka, Redkowic, Chocielewka.

 

Integralność komunikacji jest praktycznie niezawodna, ponieważ współdzielona baza danych jest kryptograficznie zabezpieczona przed próbami manipulacji, edycji lub usuwania danych. Poza tym reklamy są wyświetlane naprzemiennie z informacjami z życia miasta, więc pasażerowie przyglądają im się z ciekawością.